Teknoloji markalarından Huawei, giyilebilir cihaz alanında da çalışmalar yapıyor. Şirketin yüksek kaliteli sese sahip olan kulaklık modeli FreeBuds Pro 2 Türkiye pazarında satışa sunuldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Yüksek kaliteli ses özelliği ile dikkat çeken FreeBuds Pro 2 modeliyle karşımıza çıkan Huawei, lansmanı Türkiye’de yapılan kulaklığı bugün Türkiye pazarında ön siparişe sundu.

Android ve iOS telefonlar ile uyumlu olarak gelen modelin fiyatı 3.499,00 TL olarak belirlendi. Gümüş, Mavi, Beyaz gibi renk seçeneklerine sahip olan ürün şu an ön sipariş aşamasında olup, dağıtımına ise 4 Temmuz günü başlanacağı öğrenildi.
Ön sipariş olarak alan kullanıcılar 499 TL değerinde olan Band 4 ve 300 TL değerinde olan ek sepet indirimi ile beraber satın alma gibi bir imkana da sahipler. Kulaklığın 14 – 48 Hz frekans tepkisine sahip yapısı bulunuyor. 11 nm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık modelinde LDAC Hi-Res kablosuz bağlantı ile ses konusunda üst düzey bir deneyim sunmakta. Ultra düşük gecikme modu ve ayarlanabilir Equlaizer ile oyunlar için ön plana çıkmakta olan model, 47 db’ye kadar gürültü engelleme de yapabiliyor.

Batarya özellikleri

Kulaklıkta 6 nm / sn rüzgar önleyici gürültü engelleme özelliğinin bulunmasının yanı sıra hem toza hem de suya karşı dayanıklı olması ile öne çıkıyor. Ürün batarya tarafında ANC ile 4 saate kadar, ANC olmadan ise 6.5 saate kadar oynatma sunuyor. 580 mAh pil şarj kutusuyla birlikte ANC olmadan 30 saat, ANC ile 18 saat sunuyor. Üründe akıllı dinamik ANC bulunmakta. Bunun yanında rahat mod, genel mod, UNC- Ultra Mod gibi fonksiyonlara sahip. Ürünün Türkiye pazarında nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak edilsede fiyatı nedeniyle iyi bir satış başarısı yakalaması biraz zor gibi gözüküyor.

(Visited 9 times, 1 visits today)