GeForce Now aboneliklerine ilişkin olarak kullanıcıları rahatsız edebilecek bir gelişme meydana geldi. GeForce Now platformunun iki uygun fiyatlı paketi satıştan kaldırıldı. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Günümüzde video oyunu oynamak isteyen kullanıcılar için artık bulut hizmetleri de sunulmaya başlandı. GeForce Now platformu da bunlardan biri olup, platform ülkemizde de hizmet vermekte ve giderek daha çok kullanıcıya ulaşmakta.

GeForce Now bünyesine dahil olan oyun sayısı her geçen gün daha fazla artmakta ve bu durum platformun daha fazla üne kavuşmasını sağlamakta. Ancak platformla ilgili olarak son zamanlarda kullanıcıları üzecek bazı gelişmeler de yaşandı ve bunlara şimdi bir yenisi daha eklendi.

İki uygun fiyatlı GeForce Now Premium paketi satıştan kaldırıldı!

Günümüzün popüler bulut servislerinden GeForce Now üzerinde iki uygun fiyatlı paket satıştan kaldırıldı. Satıştan kaldırılan paketlerin 20 TL ve 60 TL’lik uygun fiyatlı iki paket olması da ayrıca dikkat çekiyor. Şu an platformda ücretsiz yani Basic paketi dışında üç paket kalmış durumda. Söz konusu paketler 3 Aylık Premium , 6 Aylık Premium ve Premium olarak üçe ayrılıyor. Bir ay süreli olarak geçerli olan Premium paketinin fiyatı 110 TL, 3 Aylık Premium paketinin fiyatı 240 TL ve 6 Aylık Premium paketinin fiyatı 375 TL olarak belirlendi.

GeForce Now platformundan kaldırılan iki paketten birisi 24 Saatlik Premium, diğeri ise 1 haftalık Premium paketleri olarak mevcuttu. Bu bağlamda kullanıcılar kısa süreli aboneliklerle işlerini görebilmekteydi. Ancak artık kullanıcıların böyle bir imkanı olmayacak gibi gözüküyor. NVIDIA’nın ilerleyen süreçte buna alternatif olarak bir paket sunup sunmayacağı veya kaldırdığı paketleri geri getirip getirmeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

(Visited 8 times, 1 visits today)