GeForce Now büyümeye devam ediyor. Platforma 9 oyun daha dahil oldu. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Son zamanlarda bulut oyun hizmetlerine yoğun bir ilginin olduğu bilinmekte olup, bu bağlamda NVIDIA adeta başı çekiyor. Şirketin GeForce Now isimli bulut oyun serisi yeni oyunlar kazanmaya devam ediyor ve böylece gittikçe büyüyor.

Bulut oyunculuk , oyun sektöründeki değişim rüzgarlarının başlıca etkeni olup, bilgisayar fiyatlarının artmasından sonra bulut oyunculuğunun popülerliği daha da arttı. Bu bağlamda en çok kullanılan bulut servislerinden birisi ise GeForce Now oldu. Kütüphanesinde hali hazırda 1000’den fazla oyun barındırıyor. Gelen son bilgilere göre GeForce Now platformuna 9 yeni oyun daha eklendi.

İşte GeForce Now platformuna eklenen son oyunlar:

  1. MXGP 2021 – The Official Motocross Videogame
  2. Icarus
  3. Timberborn
  4. Chorus
  5. Dead by Daylight
  6. Hextech Mayhem: A League of Legends Story
  7. Ruined King: A League of Legends Story
  8. Wartales
  9. Propnight

GeForce Now kütüphanesine eklenen oyunlar arasında özellikle MXGP 2021 , Chorus gibi yapımlar dikkat çekmekte olup, bu bağlamda oyuncular için erişebilecekleri birbirinden güzel oyunların kütüphaneye dahil olduğunu söyleyebiliriz.

GeForce Now Paketleri

NVIDIA GeForce Now sisteminde yeni üyelik paketleri bulunmakta olup bu paketler Basic, Premium, Avantajlı 3 Aylık Premium gibi içeriklere ayrılıyor. Buna ek olarak 24 saatlik Premium paketini de aktif hale getiren platform, 14,90 TL karşılığında 4 saatlik uzatılmış oturum süresi sunuyor ve oyuncular RTX aktif olarak üst düzey oyunlara 24 saat boyunca erişim sağlayabiliyor. 24 saatlik abonelik fiyatı ise kuşkusuz ki tartışmalara yol açacak cinsten çünkü yalnızca 1 gün erişilebilen oyunlar için istenen 14,90 TL ücret oldukça yüksek. Dolar kurunun artışı nedeniyle bu fiyatlara yakın zamanda bir iyileştirme yapılması zor gözüküyor.

(Visited 37 times, 1 visits today)