Konsol dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan God of War’ın PC versiyonu çıkışını gerçekleştirdi. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Günümüzün en popüler oyun serilerinden olan God of War, bu zamana kadar Sony’nin en büyük kozlarından biriydi çünkü oyunları PC için çıkmıyor, PlayStation ile sınırlı kalıyordu.
PlayStation konsolunun efsane oyunu God of War en sonunda PC kullanıcıları için de erişime açıldı. Üstelik oyun GTX 1060 gibi artık eskimeye başlayan grafik kartlarıyla rahatlıkla oynanabiliyor. PC platformunda daha da geliştirilen ilgi çekici grafiklere sahip olan video oyunu, en yüksek performans için limitsiz kare hızı desteğiyle öne çıkıyor.

God of War PC sürümünde geliştirilmiş yansımalar, çözünürlüklü gölgeler, SSDO ve GTAO eklentileri dahil ve çok daha fazlası için grafik seçenekleri ile ayar yapılabiliyor. God of War PC sürümü sahip olduğu grafiksel yetenekler ile PlayStation sürümünün üzerine koyarak daha iyi bir deneyim vadediyor.

God of War oyunu GeForce GPU’lar ile oyun içi tepkileri daha hızlı yansıtan NVIDIA Reflex Low Latency teknolojisini kullanmakta olup, Deep Learning Super Sampling yapay zeka gücü de oyuna destek oluyor. Dualshock 4 veya Dualsense kablosuz kontrol cihazlarıyla ve diğer gamepadleri kullanarak oynayabileceğiniz oyunda kontrolleri kendi oyun tarzınıza göre ayarlama gibi bir imkanınız bulunuyor.

Sahip olduğu panoramik geniş ekran ile İskandinav Diyarındaki nefes kesen manzaralara tanık olabiliyor, dileseniz 8K olarak dahi oynayabiliyorsunuz çünkü oyun 8K desteği de sunuyor. PC platformunda epey uzun süredir beklenen oyunun en sonunda kendisini göstermiş olması PC platformu için önemli bir adım olup, oyunun kısa sürede rekorlar kırmasını bekliyoruz. Oyuna ilişkin izlenimlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

(Visited 24 times, 1 visits today)