Teknoloji şirketlerinden Google ikinci fiziksel mağazasını açabilmek için harekete geçti. İkinci fiziksel mağazanın açılışına dair açıklama yaptı. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Günümüzün en popüler teknoloji şirketlerinden biri konumunda olan Google, ikinci fiziksel mağazasını açmak için hazırlık yapıyor. Google, geçtiğimiz yıl ilk fiziksel mağazasını New York’ta açarak dikkat çekmişti. Böylece pek çok teknoloji markasının uyguladığı fiziksel mağaza ekolüne katılmış olan Google, bu sefer de ikinci mağazasını açmak için hareket geçti.

Google yeni fiziksel mağazasının açılış tarihine ve yerine ilişkin olarak duyuru yaptı. Buna göre Google 16 Haziran 2022 tarihinde Williamsburg’da ikinci mağazasının açılışını gerçekleştirecek. Bu mağaza diğerinden farklı olarak pek çok değişikliğe de sahip olacak. Google en başta ferah ve rahat, aynı zamanda konforlu bir ortam sunmak adına çalışmakta olup, ikinci mağazasında en çok bu unsurlara dikkat edecek. Şirket samimi ve verimli bir ortam yakalayabilmek adına da pek çok çalışma içerisinde.

Ziyaretçilerine evlerindeki rahatlığı yaşatmak isteyen Google, mağazanın daha rahat olabilmesi için çok sayıda koltuğa yer verecek. Böylece ziyaretçileriyle samimi bir ortam yakalamak isteyen Google, aynı zamanda Pixel fotoğrafçılıkla ilgili olarak yürüyüşler  tertip edecek ve mağaza içerisinde Pixel telefonların tamirini yapabilmek için bir masa da indirecek. Aynı zamanda bir sonraki mağazası için geri bildirimleri de kabul edecek olan Google, ikinci mağazasını genel olarak yerel etkinliklerin yürütüldüğü, fikir alışverişlerinin yapıldığı samimi bir ortam olarak sunmak istiyor.

Google şu an I/O 2022 geliştirici konferansı sürecinde olup bu süreçte pek çok ürünün duyurusunu yaparak teknoloji severleri heyecanlandırmayı başarmıştı. Google’ın müşterilerine eksiksiz bir deneyim yaşatabilmek adına attığı yeni hamlelerin meyvelerini de toplayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

(Visited 20 times, 1 visits today)