Rockstar Games, GTA Definitive Edition faciasının yaralarını sarabilmek, kullanıcıların gönlünü tekrar kazanabilmek için harekete geçti. Bu kapsamda GTA Definitive Edition paketini satın alan kullanıcılara GTA V hediye ediyor.

Teknoloji şirketlerinden Rockstar Games oyun dünyasındaki en büyük firmalardan biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle GTA serisi ile büyük taktir toplayan Rockstar Games, son çıkarmış olduğu GTA Definitive Edition içeriği ile tam aksine büyük tepki toplamıştı.

GTA Definitive Edition içerisinde GTA serisinin efsanevi oyunlarının yenilenmiş versiyonlarına yer veren Rockstar Games, bu oyunları yeterince iyi hazırlayamadı ve bu bağlamda oyuncuların büyük tepkisi ile karşılaştı. GTA 3 ,GTA Vice City ve GTA San Andreas gibi efsanesi GTA oyunlarının grafiksel açıdan yenilenmiş sürümlerini çıkaran şirket bu sürümlerde optimizasyon sorunları ve grafiksel hatalar bulunması nedeniyle eleştirilerin hedefi olurken, bir süre adeta yerden yere vuruldu. Söz konusu durum karşısında telafi yolunu izleyen Rockstar Games, bu bağlamda oyuncular için yeni bir hediye sunuyor.

Sunulan fırsat kapsamında GTA Definitive Edition The Trilogy PC sürümünü satın alan oyuncular, Ocak ayı içerisinde istedikleri 5 oyun ve 2 paketten birini ücretsiz olarak kütüphanelerine dahil edebilecek olup, bunlar arasında en dikkat çeken oyun ise kuşkusuz GTA V oldu. Oyuncular Ocak ayı içerisinde GTA V oyununu şartlar kapsamında ücretsiz olarak edinebilecek.

GTA üçlemesinin remastered sürümünü satın alan oyuncular dilerlerse GTA V oyunu yerine GTA IV, Max Payne 3 , Bully : Scholarship Edition veya L.A. Noire oyunlarından birini de alabilecek olup, hiçbirini istemeyen oyuncular için GTA Online için ücretsiz A Great White Shark Cash Card ya da Red Dead Online için 55 Gold Bar fırsatı sunulacak.

(Visited 36 times, 1 visits today)