Honor markası 60 SE 5G akıllı telefonuna yönelik olarak tanıtım etkinliği tertip etti. Böylece telefonun sahip olduğu teknik özellikler belli oldu. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde popüler markalardan biri olan Honor çalışmalarını sürdürmekte olup, şirket şimdi de özellikle tasarım yapısı ile dikkat çekebilecek olan Honor 60 SE 5G akıllı telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Tanıtılan yeni Honor 60 SE 5G akıllı telefonu tasarım tarafında adeta Android telefonlarla iPhone telefonları bir araya getirmekte olup, buna ek olarak cihaz Honor 60 serisinde düşük bütçeli 5G model olarak hizmet gösterecek.

Honor markası önceleri Huawei bünyesi altında faaliyet göstermekte idi ve günümüzde yaptığı atılımlarla daha popüler bir hale geldi. Geçtiğimiz günlerde Honor 60 serisine yönelik olarak tanıtım gerçekleştiren şirket bu sefer de Honor 60 SE 5G modelini tanıttı. Peki ürün ne gibi özellikler sunuyor?

Üründe hangi işlemcinin kullanıldığı açıklanmazken bu zamana kadar ortaya çıkan sızıntılar üründe Dimensity 9000 yonga setinin kullanıldığını gösteriyor. Honor 60 SE 5G modeli kamera tarafında ise 64 MP ana lense sahip olacak ve bu lense 8 MP ultra geniş açılı kamera ile 2 MP lens eşlik edecek. Telefonun ön kısmında ise 64 MP selfie kamerası olacak. Ekran olarak Full HD+ çözünürlüğe sahip olan 120 Hz tazeleme hızı bulunan ekranla gelmesi beklenen akıllı telefon 8 GB RAM ile çalışacak.

Ürünün depolama alanına ilişkin gelen bilgiler cihazın 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı seçenek halinde piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Telefonda 66W hızlı şarj desteği bulunmakta olan batarya bulunmakta olup kapasitesi belirsiz. Ürün işletim sistemi olarak ise Magic UI 5.0 içeriyor. Konuya ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

(Visited 17 times, 1 visits today)