Güncellemelerine devam eden Huawei, P50 Pocket cihazı için HarmonyOS 2.0.1.191 yazılım güncellemesine yer verdi. Güncelleme çıkışını gerçekleştirdi. İşte konuya dair detaylar…

HarmonyOS işletim sistemi ile Android sistemine rakip haline gelmekte olan Huawei, yeni adımlar atmaya devam ediyor. Şirket Huawei P50 Pocket cihazına yönelik olarak yazılım güncellemesi çıkardı. Bu kapsamda HarmonyOS 2.0.1.191 güncellemesi çıktı.

OTA üzerinden yayınlanan HarmonyOS 2.0.1.191 güncellemesinin boyutu 1.25 GB olup, bu bağlamda yüksek boyutlu güncellemelerden biri olarak öne çıkmaktadır. Güncellemeyi kota unsurunu gözeterek uygulamak önerilmektedir. Kademeli olarak yayınlanmakta olan yazılım güncellemesi sistemdeki hataları gidermesi ile dikkat çekmektedir.

HarmonyOS 2.0.1.191 güncellemesi kamera tarafında çekim esnasında öznenin çekilen resmin ön izlemesini harici ekran aracılığıyla gerçek zamanlı olarak yapabilmekte olup, cihaz duruşu ve açısı ayarlanarak daha tatmin edici görüntüler yakalanabiliyor.

Güncelleme temalar arasında geçiş yapmak için sola, sağa kaydırma yapmaya imkan tanıyor. Harici ekran taramalarının ve harici ekran kartlarının ayar iletimini optimize etmeye yarıyor. Sistem kararlılığını optimize eden güncelleme Mayıs güvenlik yamasını da içerisinde barındırmaktadır.

Huawei P50 Pocket Temel Özellikleri

6.9 inç ekran büyüklüğü bulunmakta olan 120 Hz yenileme hızına sahip 2790×1188 p çözünürlüklü ekran kullanan model bu bağlamda büyük ekranlı cihazlardan biridir. Snapdragon 888 4G yonga seti, 256 GB dahili depolama alanı ile 8 GB RAM, stereo hoparölrler, 40W hızlı şarj destekli 4000 mAh gibi özelliklere sahiptir. Cihazda kamera olarak ise F/1.8 diyafram açıklığına sahip 40 megapiksel True-Chroma ana kamera yer almaktadır ve ona f/2.2 diyaframa sahip 13 megapiksel ultra geniş kamera, f/1.8 diyaframa sahip 32 megapiksel Ultra Spektrum kameralar eşlik etmektedir. Telefonun ön yüzünde ise f/2.2 diyafram açıklığı bulunmakta olan 10.7 megapiksellik ön kamera yer almaktadır. Habere dair görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

(Visited 4 times, 1 visits today)