Bu yazımızda Instagram Reels videosu indirmeyle ilgili olarak bilinmesi gereken unsurlara değiniyoruz. İşte Reels videosu indirme rehberi…

Kullanıcıların Instagram üzerinde bulunmasını en çok istediği özelliklerin arasında reels videosu indirmek yer alıyor. İki milyardan fazla aktif kullanıcısı olan platform üzerinde en fazla istenilen özellik kullanıcılara hala sunulmazken, bunun yerine Instagram kaydetme özelliğini sunup kullanıcıların platform üzerinde aktif olmalarına imkan tanıyor.

Instagram üzerinde yer alan reels videolarını cihazınıza indirmek içihngiriş izni isteyen üçüncü taraf uygulamalarını kullanmanızı önermiyoruz çünkü bu tarz uygulamalar sizini hesabınız için tehlikeli olabilir. Peki Instagram üzerinde reels videosu indirmesi yapmak için hangi unsurlara dikkat etmek gerekiyor?

Instagram Reels Videosu İndirme Adımları:

İlk olarak Instagram uygulamanızı açınız ve istediğiniz reels videosunu açınız. Ardından sağ alt kısımda yer almakta olan üç nokta seçeneğine geliniz ve Bağlantı kısmına dokununuz. Bağlantı kopyalanmış halde olacaktır ve sonrasında reels videosunu indirebilmek için instavideosave isimli internet sitesine gidiniz. Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı ilgili butona yapıştırınız. Ardından sistem sizi 15 saniye kadar bekletecek olup Download butonuna basabilirsiniz. Tekrar 15 saniye beklemeniz gerekmekte olup, reels videosu açılacaktır ve videonun altında yer almakta olan seçenekler içerisinden Videoyu İndir komutunu vermeniz gerekecektir. Bu sayede işleminiz de tamamlanmış hale gelecektir.

Bilgisayar’da Instagram Reels videosu indirme adımları:

Insagtaram’a giriş yapınız. İndirmek istediğiniz reels videosunu açıp sağ kısmında yer alan üç nokta seçeneğine tıklayınız ve bağlantıyı kopyalayınız. Sonrasında reels videosunu indirebilmek için instavideosave isimli internet sitesine gidip kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırınız ve indirme komutu veriniz. Böylece Instagram Reels videosunu bilgisayarınıza indirmiş olursunuz.

Sonuç olarak instavideosave ve bunun gibi giriş izni gerektirmeyen indirme araçlarını kullanarak işlemlerinizi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

(Visited 15 times, 1 visits today)