AC serisinin korsan temalı oyunu olarak bildiğimiz Assassin’s Creed Black Flag %67 oranında indirim almış durumda. İndirimle beraber oyunu alabilmek için güzel bir fırsat ortaya çıktı. Detaylar haberimizde…

Video oyunu alanında önde gelen markalardan biri olan Ubisoft tarafından sunulan en iyi serilerin başında Assassin’s Creed gelmekte olup, seri kapsamında bu zamana kadar çok sayıda birbirinden güzel oyun piyasaya sürüldü ve Assassin’s Creed Black Flag da bunlardan biri oldu. Black Flag oyunu, korsan temasına sahip olmasıyla diğer AC oyunlarından ayrılıyordu. Oyunda keşif yapabiliyor, geminizle beraber diğer gemilere savaş açıp onları soyabiliyordunuz ve aynı zamanda hazine avlarına çıkıp hazineler elde edebiliyordunuz. Bu ve daha pek çok özelliği ile oyun dünyasının unutulmazlarından olan Assassin’s Creed Black Flag oyununu şimdi indirimli olarak satın alabilirsiniz.

%67 İndirim Aldı

Steam üzerindeki normal fiyatı 179,00 TL şeklinde olan AC Black Flag video oyunu için indirimi uygulandı ve %67 oranındaki indirimle birlikte oyunun yeni fiyatı sadece 59,07 TL olmuş durumda. Bu bağlamda ciddi bir indirim aldığını ifade edebileceğimiz Assassin’s Creed Black Flag video oyununu edinmek için dilerseniz Steam hesabınız aracılığıyla oyunun sayfasını açıp Sepete Ekle butonunu kullanıyor ve ödeme işlemlerini tamamlayarak oyuna erişmiş oluyorsunuz. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra cihazınıza indirmek için dilediğiniz zaman hamlede bulunabiliyorsunuz. Uygulanan indirimin oyunun DLC içerikleri için de geçerli durumda olduğunu ifade edelim. Yani hem ana oyuna hem de oyun için çıkan tüm DLC’lere indirim kapsamında erişim sağlayabiliyorsunuz.

AC Black Flag video oyununun resmi Türkçe dil desteği olmasada oyun piyasaya sürüldükten kısa süre sonra zaten çeviri ekiplerinden biri tarafından oyun çevrilmiş ve böylece Türkçe olarak oynanabilir hale gelmişti. Yani resmi sitesinden Türkçe yama indirerek de oynayabilir ve daha çok keyif alabilirsiniz.

(Visited 6 times, 1 visits today)