Popüler oyunlardan Leauge of Legends şifrenizi unuttuysanız ne yapmanız gerektiğiyle ilgili olarak rehber içeriğimizi incelemenizi öneriyoruz. İşte içeriğimize ilişkin detaylar…

Popüler çevrimiçi multiplayer oyunlarından Leauge of Legends yani kısa ismiyle LoL, ülkemizde de oldukça popüler olan video oyunlarından biri olup, oyuna girmek için kullanıcı adı ve şifre kullanmanız gerekiyor. Bu durumda pek çok oyuncu özellikle oynamaya ara verdiyse hesap bilgilerini unutuyor.

2009 yılında yayınlanan , Riot Games tarafından geliştirilen oyunda şifrenizi unuttuysanız şifrenizi yenilemeniz gerekiyor. Bunun için hangi adımları uygulamanız gerektiğine değinelim:

LoL şifre unutma sorunu çözümü:

İlk olarak League of Legends resmi internet sitesini açınız. Bunun için leagueoflegends.com/tr-tr/ adresine girmeniz gerekmekte olup, söz konusu adresi tarayıcınızın adres çubuğuna girerek internet sitesini görüntüleyin. Sitenin ana ekranında çok sayıda araç çubuğu, yama notları, şampiyonlara dair bilgiler ve genel bilgiler yer almaktadır. Ana sayfada sağ üst köşede bulunan Giriş butonuna tıklayınız. Giriş ekranı içerisinde kullanıcı adı ve şifre girdiğiniz bölüm bulunmakta olup, Apple, Google, Facebook hesaplarınız ile de LoL üzerinde oturum açabiliyorsunuz. Oturum Açamıyor Musun? Yazısına tıklayıp Şifreni mi Unuttun? Yazısına tıklayın. Ardından kullanıcı adınızı yazmanız gerekecek olup kullanıcı isminizi yazın ve bu aşamadan sonra da mail hesabınıza bir şifre geleceğini unutmayın. Mail adresinize gelen şifre sıfırlama mesajında yer alan bağlantıya tıklayınız. Sonrasında da yeni bir şifre oluşturunuz. Oluşturacağınız yeni şifrenin güvenli olmasına, kolay bir şifre olmamasına, yeni şifrenizi unutmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Aksi taktirde hesabınıza erişiminizi tekrar kaybedebilirsiniz.

LoL kullanıcı adı unutma sorunu nasıl çözülür?

League of Legends kullanıcı adınızı da unuttuysanız leagueoflegends.com/tr-tr/ adresini kullanarak LoL resmi sitesine girin. Sağ üst köşede yer almakta olan Giriş butonuna tıklayın. Ardından Oturum Açamıyor Musun? Yazısına tıklayınız. Sonrasında da Kullanıcı Adını Mı Unuttun? Yazısına tıklayıp mail adresinizi yazmanız gerekiyor. Sonrasında mail adresinize mesaj gelecek olup, mesajdaki yönergeler ile kullanıcı adı sorununu da çözebilirsiniz.

(Visited 4 times, 1 visits today)