Popüler video oyunlarından Red Dead Redemption 2 için Steam üzerinde büyük bir indirim fırsatı sunuldu. Böylece oyun normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın alınabiliyor.

Günümüzün sevilen video oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2, Red Dead Redemption’ı bir seri haline getiren video oyunu olmuştu. İlk olarak konsollar için piyasaya sürülen video oyunu bir süre sonra PC platformu için de çıkışını gerçekleştirmişti.

PC platformuna çıktıktan sonra yüksek fiyatı nedeniyle pek çok oyuncunun hemen erişemediği bir oyun olan Red Dead Redemption 2 için büyük bir indirim fırsatı gerçekleştirildi. Normal fiyatı 299,00 TL olan oyun %50 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı kısıtlı bir süreliğine 149,50 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 24 Mart akşamına kadar geçerliliğini sürdürebilecek olup, oyuncular söz konusu tarihe kadar oyunu normalde olduğundan çok daha uygun rakamlardan alabilecek.

Oyunu Steam üzerinden edinebilmek için ilk olarak bir Steam hesabınızın bulunması gerekmektedir. Steam hesabı ücretsiz bir şekilde açılabiliyor. Steam uygulaması içerisinden Mağazalar bölümünden Red Dead Redemption 2 ismini bulup üzerine tıklayın. Oyunun profil sayfasından Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Hakkında

Oyunda Artur Morgan ve Van Der Linde çetesi kaçmakta olup, Artur zor seçimlerle karşı karşıya kalmaktadır. Kovboy macerasına soyunduğunuz oyunda hikaye modu ve sınırsız özellikler sizi beklemekte olup, aynı zamanda Red Dead Online dünyasına da erişim imkanınız bulunmaktadır. Oyuncular oyun içerisinde kaçakçı, tüccar, ödül avcısı veya koleksiyoncu gibi rollere bürünerek hareket edebilmektedir. PC sürümü için HDR ve 4K üzerinde görüntü desteği sunan video oyunu bu bağlamda tercih edilebilecek kaliteli oyunlardan biri olarak öne çıkıyor.

(Visited 29 times, 1 visits today)