Redmi giriş segment için yeni akıllı telefonunu piyasaya sürme hazırlığında ve bu kapsamda Redmi 10A çıkıyor. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Akıllı telefon üreticilerinden Redmi, 10A akıllı telefonunu dünya pazarında piyasaya sürmek için bir süredir hazırlık yapmakta olup, Remi 10A’nın bu sefer global çapta duyurusu yapıldı.

Günümüzün popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Redmi çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Şirket dünya pazarı için Redmi 10A telefonunun duyurusunu yaptı. Cihaz giriş seviyesi bütçe dostu bir akıllı telefon olarak kendisini göstermekte.  Küresel çapta satışa sunulacağı onaylanan yeni Redmi 10A modeli, muhtemelen Türkiye pazarında da satışa çıkarılacak bir model olacak. Redmi 10A aslında daha önce tanıtılan bir telefon ve bu yüzden sahip olduğu teknik özellikler bilinmekte. Ancak telefonun Çin versiyonunda global versiyondan farklı olarak arka kısımda sadece 13 Megapiksellik kamera yer almakta idi.

Redmi 10A telefonu farklı pazarlarda 2/32, 3/64, 4/64 ve 4/128 GB RAM/depolama alanı gibi seçenekler ile listelenecek. Telefonun fiyatı depolama alanı ve RAM seçeneklerine göre değişkenlik gösterecek. Telefonda 6.53 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğünde damla çentikli LCD ekran yer almakta. Telefonun çentik tasarımının içerisine yerleştirilen ön kamera ise 5 MP çözünürlüğe sahip. Telefonun arkasında ikili kamera platformu yer almakta. Cihaz yonga seti olarak Helio G25 kullanıyor. Depolama alanı olarak 512 GB hafıza kartı destekliyor. Telefonda 5000 mAh büyüklüğünde batarya yer almakta olup 10 watt gücü bulunuyor.

Redmi 10A Fiyatları

Telefonun 4GB RAM + 64GB versiyonu 100 Dolar, 4GB RAM+128GB versiyonu 125 Dolar ve 6GB RAM + 128GB versiyonu ise 140 Dolardan satışa çıkarılacak olup kullanıcılar bu bağlamda kendi bütçelerine göre tercihte bulunabilecek. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

(Visited 19 times, 1 visits today)