Akıllı telefon üreticilerinden Redmi özellikle bütçe dostu yeni nesil oyuncu telefonları ile bilinmekte olup, bu kapsamda Redmi K50 Gaming Edition telefonunu piyasaya sürülmüştü ve telefon için ilk fiyat indirimi uygulandı.

Günümüzde kullanıcılar oyun oynamak için de yaygın bir şekilde akıllı telefonlardan yararlanmakta olup, Redmi K50 Gaming Edition akıllı telefonu bu kapsamda Redmi’nin değerli telefonlarından biri olarak öne çıkmakta. Oyunculara yönelik olarak geliştirilen bütçe dostu yeni nesil bir telefon olan Redmi K50 Gaming Edition, uygulanan fiyat indirimi ile şimdi biraz daha makul seviyeye gelmiş durumda.

45 Dolar düşüş !

Gelen bilgilere göre Redmi K50 Gaming Edition ürünü Çin’de artık 300 Yuan yani yaklaşık 45 Dolar daha uygun bir fiyattan satılıyor. Jd.com tarafından duyurulan indirimle beraber oyunun yeni fiyatı 2.999 Yuan yani yaklaşık 450 Dolar seviyesine gerilemiş durumda.

Redmi K50 Gaming Edition akıllı telefonunun ülkemizde de piyasaya sürülmesi beklenmekte olup, Türkiye’ye gelmeden ilk fiyat indirimini almış olması bu doğrultuda dikkat çeken bir gelişme olarak öne çıkıyor. Telefonun 8 GB RAM + 128 depolama alanı ve 12 GB RAM + 256 GB depolama alanı olarak iki farklı sürüme sahip olduğunu da ifade edelim.

Redmi K50 Gaming Edition Teknik Özellikleri

Redmi K50 Gaming Edition akıllı telefonunun 6.67 inç büyüklüğünde ekranı bulunmakta olup, cihazın ekranı 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip olmasının yanında aynı zamanda 480 Hz dokunmatik örnekleme hızı bulunmakta. Telefonun ekranında ise Gorilla GLass Victus koruması yer alıyor. Cihaz işlemci olarak Snapdragon 8 Gen 1 kullanmakta. Batarya olarak 120 Watt hızlı şarj desteğine sahip olan 4700 mAh bataryaya yer verilmiş. Bu sayede pilin şarj olması yalnızca 17 dakika sürmekte. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşmayı unutmayın.

(Visited 10 times, 1 visits today)