Redmi tarafından yeni Note 11R cihazı piyasaya sürüldü. Ürün dikkat çekici fiyatıyla kendisini gösterdi.

Çin merkezli kuruluşlardan Redmi çalışmalarına tam gaz devam etmekte olup, Note serisi dahilinde yeni ürünü ile karşımıza çıktı. Söz konusu model Redmi Note 11R olup, cihaz özellikle klasik tasarım yapısından sıkılmış olan kullanıcılar için geldi.

Redmi Note 11 serisinin tüm Xiaomi modellerinin içinde en fazla sayıda olan model olarak öne çıktığını da belirtmek gerekiyor. Ülkelere göre farklı varyasyonlar sunmakta olan seride tam 17 model yer almakta idi ve bugün itibariyle 18.si de eklenmiş oldu.

Note 11R uygun bir fiyattan geldi

iNote 11R modeli Çin pazarına giriş yaparken özellikle uygun bir fiyattan kendisini göstermesi dikkat çekti çünkü ürünün fiyatı 180 Dolara tekabül ediyor. Ürünün tepe modeli ise 240 Dolardan satışa sunulmakta. Ürün Avrupa pazarına satılmayacak olup, operatörlere özel bir sürüm olarak kalması beklenmektedir. Bu bağlamda China Telecom müşterilerine özel olarak sunulacağı öğrenilen akıllı telefonun teknik özelliklerine değinecek olursak;

Note 11R Özellikleri

Cihazın ekran özelliklerinden başlayacak olursak: Note 11R isimli akıllı telefonun 6.58 inç büyüklüğünde ekranı bulunmaktadır. Ürün Full HD+ çözünürlükte olup IPS ekrana sahiptir. 5000 mAh büyüklüğünde bataryası bulunmakta olan cihaz 10W şarj desteği sunmaktadır.

Telefonun arka kısmında 13 MP + 2 MP çözünürlüklü iki lense sahip olan ana kamera mevcut. Telefonda 4 GB – 6 GB ve 8 GB olmak üzere üç farklı RAM seçeneği bulunuyor. Cihazın depolama alanı olarak ise 128 GB’lık dahili alanının bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Yonga seti olarak da Dimensity 700 donanımına yer verilmekte olan ürünün yerel pazarda şimdiden dikkat çektiğini ve ilgi görebilecek olan bir akıllı telefon modeli olduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle de farklı tasarım yapısıyla bunu söyleyebiliriz.

(Visited 5 times, 1 visits today)