Redmi şirketinin Note 12 telefonuna ilişkin olarak gelişmeler var. Cihazın sahip olduğu teknik özellikler belirlenmiş durumda. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefonlar günümüzde sahip oldukları özellikler ile adeta bilgisayarlardan geri kalmamakta olup, Redmi markası da akıllı telefon alanında özellikle son yıllarda dikkat çeken markalardan biri olarak öne çıkıyor. Şirket şimdi yeni telefonunu piyasaya sürüyor.

Akıllı telefon üreticilerinden Redmi, Note 12 akıllı telefonunu piyasaya sürme hazırlığında. Note serisinde altı aylık ürün döngüsünü tamamlamak üzere olan Redmi, Note 11 serisiyle her ne kadar Türkiye pazarına giriş yapmamış olsada telefon beş aydan bu yana Çin’de satılmakta. Öte yandan Redmi Note 12 serisinin Mayıs ayı içerisinde resmiyet kazanması beklenirken telefon ilk etapta Çin pazarına yönelik olarak piyasaya sürülecek.

Redmi Note 12 Özellikleri

Cihazın sahip olduğu özelliklere ilişkin yeni gelişmeler meydana geldi. Telefonun sahip olduğu pek çok teknik özellik sızdırıldı. 22041216UC ve 22041216C model numaralarıyla listelenen akıllı telefonun köşeli bir tasarım yapısı ile geleceği bilgisine ulaşıldı. Cihaz ekran bakımından ise 6.6 inç büyüklüğünde ekrana sahip ve telefonda 120Hz Full HD+ AMOLED yer almakta. Ürün ekran bakımından kullanıcılara hızlı bir deneyim sunabilecek yeteneklere sahip.

Akıllı telefon boyut olarak 163.64 x 74.29 x 8.8 ebatlarıyla geliyor. Batarya olarak 4300 mAh büyüklüğünde bataryayla görünen akıllı telefonun bir başka versiyonu da olacak ve o da 5000 mAh bataryayla gelecek. Akıllı telefon üst segmente konumlandırılacak bir model olup, cihazda işlemci olarak Dimensity 1300 yer almakta. Bu yonga seti Dimensity 1200 ile kıyaslandığı zaman daha yüksek ferkans hızlarına sahip olmasıyla öne çıkıyor. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

(Visited 20 times, 1 visits today)