Akıllı telefonlarda kesme, birleştirme, kayıt gibi şişlemleri yapmanıza imkan tanımakta olan zil sesi uygulamalara değinmekteyiz.

Telefonlar üzerinde zil ses yapma, ses kesme, birleştirme v.b. unsurları uygulayabileceğiniz zil sesi uygulamaları bulunuyor.

İşte o uygulamalar:

Audio MP3 Cutter Mix Converter

Popüler olan uygulamalardan biri olan Audio MP3 Cutter Mix Converter 10 milyondan fazla indirilmiş olan bir zil sesi yapma uygulamasıdır. Ancak bu uygulama zil sesi yapmaktan çok daha fazlasını sunar. Çok sayıda formata sahip ses dosyasını birleştirme, kesme , üzerinde düzenleme yapma gibi imkanlar sunmaktadır.

Ringtone Maker: Music Cutter

Bu uygulama kullanıcılara basit ve etkili bir arayüz sunmaktadır. Alarm sesi, bildirim sesi, zil sesi yapmaya imkan tanımakta olan bu uygulama ile müzik dosyalarının dilediğiniz kısmını keserek düzenleme imkanınız bulunuyor. 5 milyondan fazla indirilen popüler bir uygulamadır.

Zil Sesi Kesici & MP3 Yapımcısı

Bu uygulamanın öne çıkan özelliği AAC, AMR, WAV, MP3 gibi  pek çok farklı formattaki ses dosyalarını desteklemesine rağmen hem sade hem de basit bir arayüz sunmasıdır. Basit araçlar aracılığıyla zil sesi yapmanın öncesinde ses dosyasında bazı düzenlemeler yapmaya da imkan tanımaktadır.

Ringtones Maker: the ring app

GarageBand ile senkronize olarak kullanabileceğiniz uygulama, ses arşivinden yararlanmaya da imkan tanır. Bunun yanında dilerseniz kendi ses arşivinizi de oluşturabilirsiniz. iTunes hesabınızda yer alan dosyaları kırpıp zil sesi haline getirmek, video dosyalarının içerisinden müzik çıkarmak, kendi sesinizi kaydetmek gibi pek çok özelliği bulunuyor.

Ringtones for iPhone: Infinity

iPhone cihazlar için geliştirilen bir uygulama olan Ringtones for iPhone: Infinity kullanıcılara büyük bir müzik arşivi sunulmaktadır. iTunes ile etkinleştirme yaparak da kullanabileceğiniz bu program aracılığıyla benzersiz zil sesleri, bildirim sesleri ve alarm sesleri bulabilme imkanınız vardır.

(Visited 9 times, 1 visits today)