Sevilen video oyunlarından Witch It için büyük bir indirim fırsatı sunuldu. Oyun kısa süreliğine normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satılıyor.

Steam platformunda zaman zaman büyük çaplı indirimler uygulanmakta ve Witch It oyunu da indirimlerden nasibini aldı. Farklı tarzı ve eğlenceli yanı ile diğer pek çok oyundan ayrılan Witch It, Steam üzerinde büyük bir indirime girdi.

Normal fiyatı 39,00 TL olan Witch It için %70 oranında indirim uygulandı. Böylece oyunun yeni fiyatı 11,70 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 17 Şubat akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, eğer oyunu satın almayı düşünüyorsanız bu indirim döneminin sizin için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

Witch It video oyunu için uygulanan indirimden Steam üzerinde yararlanabilmek için ilk olarak bir Steam hesabınızın bulunması gerekmekte ve Steam mağazası içerisinden Witch It oyun sayfasına girerek oyuna ulaşabilirsiniz.

Witch It Hakkında

Witch It oyuncuya bir avcı veya cadı olmak için seçim yaptırıyor. Avcılar görevlerinde yardımcı olmaları için farklı alet ve cihazlarla donatılmış insanlar olup, amaçları gizli cadıları aramak ve onları saklandıkları delikten çıkarmaktır. Ancak cadılar da hiç kolay lokma değildir çünkü ufak nesnelerin şeklini bile alabilirler. Bu yüzden avcıların son derece uyanık olması, cadılara kanmamak için pür dikkat hareket etmesi gerekmektedir.

Witch It oyununda cadılar istedikleri gibi  farklı şekillere geçerek düşmanlarının kafasını karıştırıp onları korkutabilir. Oyunda bulunan her harita cadıların gizlenebileceği çok sayıda özel cisme sahip olup, bunlar büyük mobilyalar da ufak yiyecekler de olabilir.

Witch It içerisinde üç temel oyun bulunmakta olup bu modlar saklambaç, moblaşma ve avlama modlarıdır. Bir erken erişim ürünü olan Witch It, zaman içerisinde sürekli olarak geliştirilmekte ve daha iyi hale gelmektedir.

(Visited 18 times, 1 visits today)