Günümüzün popüler teknoloji şirketlerinden biri olan ASUS, dizüstü bilgisayar alanında yeni Zenbook 14X OLED Space Edition modelini piyasaya sürdü. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Teknoloji markalarından ASUS, yeni dizüstü bilgisayar modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. ASUS yeni Zenbook 14X OLED Space Edition modelini, ilk dizüstü bilgisayarının 25. Yılını kutlamak için tanıttı. Bu bağlamda özel bir amaç içerisinde tanıtılan dizüstü bilgisayarın model numarası Zenbook 14X OLED Space Edition olup, sahip olduğu fonksiyonlar ile dikkat çekiyor. İşte Zenbook 14X OLED Space Edition dizüstü bilgisayarına dair detaylar…

Zenbook 14X OLED Space Edition teknik özellikleri

Asus’un yeni Zenbook 14X OLED Space Edition dizüstü bilgisayarının 14 inç büyüklüğünde OLED yapıda ekranı bulunuyor. Cihazın ekranı 2880×1800 piksel çözünürlüğe sahip olup 90 Hz yenileme hızı sunuyor. Ürünün ekranı %100 DCI-P3, sRGB, 550 nit parlaklık, VESA DisplayHDR True Black 500 ve 1.000.000:1 gibi özellikler taşıyor.

Zenbook 14X OLED Space Edition modelinde Intel Core i9-12900H işlemci yer almakta. 32 GB RAM kullanmakta olan dizüstü bilgisayarda 1TB PCIe Gen 4 SSD yer alıyor. Üründe ikinci bir ekran da bulunuyor. İkinci ekranın üzerinde tarih, saat ve özelleştirilebilen metinler görüntülenebiliyor. İkinci ekranın boyutu ise 3.5 inç olup, ikinci ekran da OLED yapıda.

Zenbook 14X OLED Space Edition dizüstü bilgisayarı, üzerinde iki adet Thunderbolt 4 bağlantı noktası taşıyor. Fiyatı 2000 Dolar olarak belirlenen dizüstü bilgisayarın üzerinde bir SD kart girişi ve bir HDMI kart girişi bulunuyor. Bunun yanı sıra bir adet USB-A ve bir adet kulaklık jakı girişi de bulunmakta olan dizüstü bilgisayarla internet haricinde de kolaylıkla etkileşim kurabilmek mümkün oluyor. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

(Visited 14 times, 1 visits today)